30 października 2018

O MNIE

Cześć! Jestem Iza i bez pisania nie wyobrażam sobie życia. Musiałam zacząć od tego, bo to najbardziej istotna kwestia – bez potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem nie byłoby tego miejsca.

Jestem inżynierem fizjoterapii weterynaryjnej i członkiem Związku Kynologicznego w Polsce. Pod moją opieką jest towarzyszka mego życia – Blessy. Blessy to golden retriever – roczna, aktywna i nadająca tempo memu życiu, psia córka. Cóż, przyznamy się od razu, że jesteśmy z tych, co piją kawę z sierścią… i śpią z psem w łóżku.

Pracuję w większości zdalnie. Prowadzę własny biznes – Kornet Consulting & Customer Service Agency. Zajmuję się obsługą klienta oraz koordynacją projektów dla firm, które potrzebują zlecić te zadania zewnętrznej firmie – czyli mi. Kompleksowo opiekuję się marką – znam na wylot jej usługi i produkty, dzięki czemu mogę opiekować się skrzynką mailową, telefonami, social mediami i stroną www. Pracuję więc z domu i dzięki temu mam czas na spacer, zabawę i opiekę nad Blessy. 

Praca zdalna pozwala mi też rozwijać skrzydła i tworzyć własne projekty. Jestem organizatorką konferencji dla kobiet blogujących – Spotkania Świadomych Blogerek, a wspólnie z Hubertem (poznaj mojego Huberta, bo będę o nim mówić nie raz) prowadzimy Blessy Goldens.

Jeszcze kilka miesięcy temu byłam wyłącznie młodym przedsiębiorcą. Pracowałam nocami i co weekend byłam w innym mieście. Teraz dodałam do tego rodzinę, dom na wsi, remonty… i nie wiedziałam, że mogę być aż tak szczęśliwa.

I chcę o tym pisać. Bo blogowanie, własny biznes, życie z psem, konferencje i szybkie tempo życia to jedno, a prawda to drugie. A prawda jest taka, że że każdy z nas ma swoją historię i pragnę podzielić się swoją.

W razie potrzeby – wiesz, gdzie mnie szukać.